Aktualności

Wiosenny wysyp promocji

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego www.rolmax-sklep.pl.

Przygptowaliśmy dla Państwa wysyp promocji na części zamienne i materiały eksploatacyjne, m.in. oleje Petronas, pakiety części zamiennych do maszyn marki Kverneland i in. Serdecznie zapraszamy! 

Targi Agro-Park 2019

Dwa dni interesujących rozmów, nowych kontaktów i kontraktów - tak w skrócie można podsumować tegoroczny Agro-Park 2019, który odbył się 2 i 3 marca w hali Targów Lublin S.A.Targi odwiedziło ponad 25 tysięcy osób. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, z którymi mieliśmy okazję spotkać się na stoisku Rolmax'u. Mamy nadzieję, że - podobnie jak my, będziecie Państwo miło wspominać tegoroczne targi. 

Prawdziwe 0% na kombajny

„Prawdziwe 0%" to najnowsza oferta firmy Rolmax dedykowana dla Klientów zainteresowanych zakupem kombajnu. Kampania związana z finansowaniem pt. "Prawdziwe 0%" zadebiutuje na Targach Rolniczych Agro-Park 2019. To – w odróżnieniu od standardowych ofert „od 0%”, możliwość nabycia sprzętu rolniczego bez zbędnych kosztów.

Jagodowe Trendy - Kraśnik 2019

Jagodowo w Kraśniku
 
New Holland jest jednym z głównych sponsorów konferencji sadowniczej Jagodowe Trendy w Kraśniku. Wzorem lat ubiegłych, nie mogło więc zabraknąć niebieskich sadowników podczas tej imprezy.
 

Dni Otwarte Rolmax

Świetna oferta na ciągniki w ramach Wyprzedaży Rocznika 2018, Mikołaj z prezentami, wyprzedaż maszyn - tegoroczne Dni Otwarte Rolmax'u już za nami. W piątek, 7 grudnia zaprosiliśmy naszych Klientów do Świdnika, a w sobotę, 8 grudnia do Miączyna. Mimo niezbyt sprzyjającej pogody bardzo dużo się działo, kilka ciągników znalazło swoich nowych nabywców, piekliśmy kiełbaski na ognisku, a w Świdniku odwiedził nas nawet Mikołaj. Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim naszym gościom za przybycie i wspólnie spędzony czas.

Wygraj wyjazd do Londynu

 
Kup ciągnik New Holland, wygraj wyjazd do fabryki New Holland połączonej ze zwiedzaniem Londynu.
 
Wszyscy nasi Klienci, którzy do końca grudnia 2018 r. zdecydują się na zakup ciągnika T6 Dynamic Command, będą mogli skorzystać z wyjątkowej promocji i pojechać na wycieczkę do Wielkiej Brytanii. Tam będą mieli unikalną możliwość zobaczenia jednej z fabryk New Holland - fabryki w Basildon. Oprócz tego w programie wycieczki jest zwiedzanie Londynu.
 

Wyprzedaż Rocznika 2018

Wyprzedaż Rocznika 2018 czas start. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyprzedażową modeli z rocznika 2018 - tylko teraz możecie Państwo skorzystać z wyjątkowej oferty na ciągniki czterech najpopularniejszych serii: T4S, TD5, T6S i T7S z rocznika 2018. Trzeba się spieszyć - ta wyjątkowa oferta obowiązuje tylko do wyczerpania zapasów. Szczegóły promocji i dostępnych kompletacji u naszych terenowych przedstawicieli, a także w placówkach w Świdniku, Miączynie, Rudniku i Białce. Serdecznie zapraszamy!

Rolmax na Best Berries

Boomer 50, T4.80F, T4.75 CAB a w akcji T4.75S - te modele ciągników zaprezentowaliśmy 6 i 7 października podczas targów branży sadowniczej Best Berries w Lublinie.

Podczas tegorocznych targów w hali Targów Lublin S.A. na zwiedzających czekała prawdziwa gratka - pierwsze w Polsce pokazy polowe w hali. Rolmax wziął w nich udział wspólnie z firmą Agromax - widzowie mogli zobaczyć nasz ciągnik serii T4S (tegoroczny debiut) w pracy wraz z sadzarką do truskawek firmy Agromax.

Rolmax w Agrolidze

Rolmax miał wielką przyjemność uczestniczyć w wojewódzkich zmaganiach konkursu Agroliga 2018. Podczas finałowej gali, która odbyła się 12 września w Opolu Lubelskim nagrodzone zostały najlepsze firmy z sektora rolno-spożywczego oraz indywidualni rolnicy z naszego regionu. Jury Agroligi 2018 uhonorowało siedmiu rolników oraz pięć firm prowadzących działalność na terenie woj. lubelskiego. Podczas gali Rolmax otrzymał wyróżnienie. Pierwsze miejsce zajęła firma Geomax z Opola Lubelskiego, natomiast drugie Plantacja nad Tanwią.

Biegamy i pomagamy

 
Miło nam poinformować, że drużyna Rolmax'u wzięła udział w charytatywnej imprezie Lublin Business Run. Pieniądze zebrane w ramach tegorocznego biegu w śródmieściu Lublina zostaną przeznaczone na nowoczesną protezę nogi dla osoby niepełnosprawnej.
 
Udział w sztafecie Lublin Business Run to był nasz debiut. Tym bardziej jesteśmy dumni, że drużynie Rolmax'u od razu udało się osiągnąć całkiem niezły wynik - zajęliśmy 35. miejsce na 122 zgłoszone drużyny.