Aktualności

Wyprzedaż Rocznika 2018

Wyprzedaż Rocznika 2018 czas start. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyprzedażową modeli z rocznika 2018 - tylko teraz możecie Państwo skorzystać z wyjątkowej oferty na ciągniki czterech najpopularniejszych serii: T4S, TD5, T6S i T7S z rocznika 2018. Trzeba się spieszyć - ta wyjątkowa oferta obowiązuje tylko do wyczerpania zapasów. Szczegóły promocji i dostępnych kompletacji u naszych terenowych przedstawicieli, a także w placówkach w Świdniku, Miączynie, Rudniku i Białce. Serdecznie zapraszamy!

Rolmax na Best Berries

Boomer 50, T4.80F, T4.75 CAB a w akcji T4.75S - te modele ciągników zaprezentowaliśmy 6 i 7 października podczas targów branży sadowniczej Best Berries w Lublinie.

Podczas tegorocznych targów w hali Targów Lublin S.A. na zwiedzających czekała prawdziwa gratka - pierwsze w Polsce pokazy polowe w hali. Rolmax wziął w nich udział wspólnie z firmą Agromax - widzowie mogli zobaczyć nasz ciągnik serii T4S (tegoroczny debiut) w pracy wraz z sadzarką do truskawek firmy Agromax.

Rolmax w Agrolidze

Rolmax miał wielką przyjemność uczestniczyć w wojewódzkich zmaganiach konkursu Agroliga 2018. Podczas finałowej gali, która odbyła się 12 września w Opolu Lubelskim nagrodzone zostały najlepsze firmy z sektora rolno-spożywczego oraz indywidualni rolnicy z naszego regionu. Jury Agroligi 2018 uhonorowało siedmiu rolników oraz pięć firm prowadzących działalność na terenie woj. lubelskiego. Podczas gali Rolmax otrzymał wyróżnienie. Pierwsze miejsce zajęła firma Geomax z Opola Lubelskiego, natomiast drugie Plantacja nad Tanwią.

Biegamy i pomagamy

 
Miło nam poinformować, że drużyna Rolmax'u wzięła udział w charytatywnej imprezie Lublin Business Run. Pieniądze zebrane w ramach tegorocznego biegu w śródmieściu Lublina zostaną przeznaczone na nowoczesną protezę nogi dla osoby niepełnosprawnej.
 
Udział w sztafecie Lublin Business Run to był nasz debiut. Tym bardziej jesteśmy dumni, że drużynie Rolmax'u od razu udało się osiągnąć całkiem niezły wynik - zajęliśmy 35. miejsce na 122 zgłoszone drużyny.
 

Specjalna promocja na żniwa

Specjalna promocja na żniwa
 
Serdecznie zapraszamy do naszych sklepów z częściami do Świdnika, Miączyna i Rudnika. Oferujemy części do maszyn wszystkich marek. W sezonie żniwnym mamy dla Państwa specjalną ofertę promocyjną - nożyki, kosy, pasy, pompy wody i wiele wiele innych części zamiennych kupicie u nas w promocyjnych, niższych cenach. Zapraszamy również na nasz sklep internetowy www.rolmax-sklep.pl, gdzie znajdą Państwo szeroką gamę części i akcesoriów.
 
Zapraszamy!

Jedna wystawa, dwie nagrody

Bardzo serdecznie dziękujemy Wam za tak liczne przybycie na stoisko Rolmax'u podczas Wystawy Zwierząt, Maszyn i Sprzętu Rolniczego w Sitnie, która odbyła się w dniach: 30 czerwca-1 lipca. Bardzo dziękujemy za ciepłe słowa i ogromne zainteresowanie naszymi maszynami! Podczas tegorocznej wystawy po raz pierwszy zaprezentowaliśmy zgrabiarkę i pług New Holland oraz ciągnik T4S.
 

Weź udział w losowaniu i wygraj!

Duże modele traktorów, kombajnów, ładowarka do samochodu, oleje i lampy - to tylko niektóre nagrody, jakie przygotowaliśmy dla Was z okazji wystawy w Sitnie (30 czerwca - 1 lipca).
 
By wziąć udział w konkursie wystarczy odwiedzić nasze stoisko podczas Wystawy Zwierząt, Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Sitnie k. Zamościa w sobotę lub niedzielę (30 czerwca lub 1 lipca), wypełnić formularz konkursowy i mieć szczęście w losowaniu. Do wygrania nagrody o łącznej wartości 5000 zł.
 
Losowania odbędą się:
 
SOBOTA, godz. 14

Agro-Park 2018

Agro-Park 2018 to największe targi branżowe na Lubelszczyźnie. Tegoroczną edycję targów, na których zaprezentowaliśmy 2 kombajny, 8 traktorów i wiele maszyn towarzyszących, odwiedziło niemal 28 tysięcy ludzi. Dlatego tym bardziej jest nam miło, że targowe jury doceniło nasze stoisko - na tegorocznych targach Agro-Park 2018 Rolmax otrzymał specjalną Nagrodę Targową za Wystrój Stoiska i Formę Promocji Targowej. Serdecznie dziękujemy za docenienie naszej pracy!

Agrotech 2018

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech w Kielcach to największa tego typu impreza w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas tegorocznych targów, zgodnie z tradycją, nie zabrakło naszych przedstawicieli na stanowisku New Holland. Bardzo dziękujemy wszystkim Klientom Rolmax'u za przybycie i owocne rozmowy. CNH gratulujemy wyjątkowego stoiska i nagród, którymi targowe jury nagrodziło maszyny New Holland.

WYNIKI KONKURSU

 
Wybraliśmy 5 najlepszych propozycji hasła reklamowego Rolmax'u. Dziękujemy za wszystkie Wasze propozycje i kupony wypełnione na targach Agro-Park 2018. A było ich ponad 50!
 
Pierwsze miejsce w naszej zabawie i zestaw nagród o wartości ponad 1000 zł wędrują do Pana Michała Kaślikowskiego z m. Siemień, autora hasła: "Z Rolmax'em stać Cię na więcej". Serdecznie gratulujemy!!!